Sahil Kafe, İskele Port
Haber
30 Mart 2024 - Cumartesi 22:15 Bu haber 4205 kez okundu
 
Sahil Kafe, İskele Port
Sahil Kafe, İskele Port, Marin Kafe, Günbatımı Kafe, Dutluca Kafe, Taylıeli Kafe, Ören Bistro, Ören Bistro Beach, Özgürlük Kafelerimiz ile güvenilir hizmet ve uygun fiyatlarla Burhaniye’de kaliteli hizmetin adresi ve öncüsü olduk.
BURHANİYE Haberi
Sahil Kafe, İskele Port

Belediyemiz Bur-Bel Şirketi bünyesinde kiralanan Blue Port Hotelimizin tadilatını yaparak hizmete açtık. Otelcilik hizmetimizin yanı sıra Mavi Yengeç Restoran'da konuklarımızı ağırlayarak yeni bir vizyon projesi gerçekleştirdik. 

Kendi öz kaynaklarımızla daha kaliteli  hizmet sunabilmek için araç ve ekipmanlarımıza 39 adet araç ve iş makinası ekleyerek filomuzu genişlettik.

.................

Zor günlerde hep birlik olduk. Ülkemiz, 6 Şubat 2023 de ağır bir deprem felaketi ile karşılaştı. İki büyük deprem ile 10 ilimizde milyonlarca insanımız zarar gördü.
Deprem haberini alır almaz Belediyemiz tüm gücü ile afet bölgesine yardım çalışmalarına başladı. Afad eğitimli belediye personelimiz arama kurtarma çalışmalarına katılmak için zaman kaybetmeden yola çıktı. Ardından koordinasyon ekiplerimizde bölgeye sevk edildi. İş makinelerinden, kurtarma ekipmanına, su, gıda, giyim ve hijyen malzemelerine kadar depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanmasına, deprem bölgesinden gelen afetzedelerin konuk edilmesine dek tüm sorunların çözümüne destek için, Belediyemiz koordinasyonunda yürütülen yardım kampanyalarında vatandaşlarımızla el ele verdik.
 Hemşehrilerimizin yoğun katılım ve dayanışma örneği gösterdiği afet yardım çalışmalarında bir arada olmanın gücünü hep beraber hissettik…

Kaynak: (KH) - Karakaşlar Haber Editör: Mustafa Karakaşlar
Etiketler: Sahil, Kafe,, İskele, Port,
Haber Videosu