CHP’Lİ AHMET AKIN OYUNU GÖNEN’DE KULLANDI, SANDIK ÇAĞRISI YAPTI
Haber
31 Mart 2024 - Pazar 14:09 Bu haber 4371 kez okundu
 
CHP’Lİ AHMET AKIN OYUNU GÖNEN’DE KULLANDI, SANDIK ÇAĞRISI YAPTI
CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, “Hemşerilerimden oy kullandıktan sonra sandıkların başından ayrılmamalarını istiyorum” dedi.
BALIKESİR SİYASET Haberi
CHP’Lİ AHMET AKIN OYUNU GÖNEN’DE KULLANDI, SANDIK ÇAĞRISI YAPTI

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, oyunu Balıkesir’in Gönen ilçesindeki Öğretmen Işıl İpek Ortaokulu’ndaki 1137 nolu sandıkta kullandı. Oy verme işlemi sonrası okuldaki vatandaşlarla selamlaşan Akın, CHP Gönen İlçe Başkanı Ünsal Acar’la birlikte seçime ilişkin açıklama yaptı. CHP’li Ahmet Akın şunları kaydetti:
“Gönen’deyim, doğup büyüdüğüm topraklardayım. Oyunuzu kullandık, memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Balıkesirimiz, 20 ilçesiyle gerçekten bir büyükşehir olmayı hak ediyor.
Bütün imkanları, bütün potansiyeli kullanmayı hak ediyor. İnşallah bu şekilde de sonuçlanacak. Ben buradan oy kullanmaya gelen ve oy kullanmak için yolda olan herkese sağlıklar diliyorum. Hayırlı bir seçim günü diliyorum bütün oy kullanan arkadaşlarımıza ve hemşerilerimize. Ve özellikle oy kullandıktan sonra sandıkların başından ayrılmamalarını istiyorum. Sandıklar açılmaya başlanınca herkes kendi oyuna sahip çıksın. Hayırlı uğurlu olsun memleketimiz için. Oy kullanan herkese teşekkür ediyorum. Oy kullanmak için yolda olanları da hızlıca oy kullanmaya davet ediyorum. Saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum.”

Kaynak: (KH) - Karakaşlar Haber Editör: Mustafa Karakaşlar
Etiketler: CHP’Lİ, AHMET, AKIN, OYUNU, GÖNEN’DE, KULLANDI,, SANDIK, ÇAĞRISI, YAPTI,
Haber Videosu