Başkan Ahmet Akın 7/24 mesaide
Haber
18 Nisan 2024 - Perşembe 20:57 Bu haber 3870 kez okundu
 
Başkan Ahmet Akın 7/24 mesaide
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, gündüz vatandaşa temas ediyor, gece geç saatlere kadar da daire başkanlıkları ile toplantılar düzenliyor. Bir an önce Balıkesir’i hak ettiği değere kavuşturmak için büyük mesai harcıyor.
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE Haberi
Başkan Ahmet Akın 7/24 mesaide

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın göreve geldiği günden bu yana sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar aralıksız çalışıyor. Gündüz vatandaşlarla temaslarına devam eden Başkan Akın, gece geç saatlere dek daire başkanlıkları ile toplantılar düzenliyor. Daire başkanlıklarının kendi daireleri ile ilgili devam eden hizmetler hakkında hazırladıkları sunumları tek tek inceleyen Başkan Akın, yapılacak olan yeni çalışmalar için de talimatlarını veriyor.

‘BALIKESİR KAZANACAK’
20 ilçeyi birbirinden ayırmadan hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayan Başkan Akın, tarımdan turizme, sanayiden eğitime kadar Balıkesir’i ulusal ve uluslararası boyutta bir marka haline getireceklerini ifade etti. Daire başkanlıklarının da bu konuda hassas davranmaları gerektiğini belirten Başkan Akın, ‘Tüm çalışmaları yakından takip edeceğim, gece gündüz Balıkesir’imiz için hep birlikte çalışacağız. Balıkesir kazanacak’ dedi.

Kaynak: (KH) - Karakaşlar Haber Editör: Mustafa Karakaşlar
Etiketler: Başkan, Ahmet, Akın, 7/24, mesaide,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Ahmet Akın 7/24 mesaide
Başkan Ahmet Akın 7/24 mesaide
Yorumlar
Haber Yazılımı